Юлия Григорьева
Рейтинг
+3.38
Сила
3.70

Юлия Григорьева

j-grigoryeva

avatar
Відверто. Інтимно. Сміливо.
Вдалі метафори.

Сподіваюсь читати вже скоро нові Ваші творіння.

Натхнення Вам, пане Володимире!
avatar
Пробачте. Але я би не підходила до цього питання так однобоко. Вважаю, що не всі власники автівок, PC, iPod та інших корисних технологічних речей, є користувачами цього, бо того вимагає їхній статус чи приналежність до якихось негласних страт. Є люди, які просто цінують технологічні новинки, бо це спрощує життя та роботу. І це нормально.
Чи Ви би відмовилися від купівлі автівки, за умови що маєте на те кошти і в вашій сім'ї очікується дитина? Ви би обрали автобус аби тільки не належати до тих снобів? А дружина, що їде в переповному автобусі з магазину з купою клунків в руках і дитиною за спиною все зрозуміє… адже це заради того аби не стати одним з тих проти кого був пару років тому?
avatar
«Нульовий варіант» був би найкращим вирішення цього необдуманого вчинку пана Ющенка.

А взагалі, просто набридло постійне перекручування і переписування історії. Маніпулювання історичними подіями та персоналіями для створення певних ситуацій в політиці сьогодення! Тим більше таке невміле. Бо те, що в останній момент зробив Віктор Андрійович не приніс користі нікому… і навіть йому самому суттєвих бонусів не додав. Але цим вчинком він звів лобами:
1. Росію та Україну;
2. схід та захід нашої неньки України.
Хіба в нас немає проблем, щоб ще й штучно їх створювати?
Годі вже переписувати історію! Бо вже не знаєш хто герой, а хто злочинець і чому вчити дітей. Як Ви зможете пояснити малечі чому вчора то була людина, на яку слід рівнятися, а сьогодні просто зрадник і навпаки?
avatar
Не могу не согласиться. Не знаю только, вела ли его рука проведения или он как режиссер создавал в своих картинах то, что ставало линией его собственной жизни. Создавал ли он свои картины и потом подсознательно следовал им? Или же сами фильмы ставали ему пророчеством?.. Ведь малоизвестен тот факт, что первый сценарий к фильму «Жертвоприношение» (1985), который был задуман ещё в Москве, тоже стал для него пророческим. Так как по тому сценарию, главный герой заболел раком, и спасла его только ночь, проведённая с ведьмой. Он выздоравливает. Но приходит время отдавать долги. Герой покидает привычный комфортный уклад жизни и уходит в никуда, вместе с той же ведьмой, которая была его спасительницей. Такое условие остаться живым и здоровым. («Ведьма». Сценарий Аркадия Стругацкого). Именно во время съёмок фильма «Жертвоприношение» Андрей Арсеньевич узнаёт о своей болезни (рак лёгких). Кстати, идея фильма осталась, но сценарий был изменён. Эта картина стала для него последней. И ещё интересный факт, подтверждающий, то, что Андрей Тарковский создавая картину, как бы предсказывал будущее. Фильм был показан в начале мая 1986 в СССР, а 26 апреля 1986 г. — взрыв на ЧАЭС. В то время ещё не огласили о случившемся. Да, я согласна в том, что жизнь Андрея Тарковского повторила путь главного героя его фильма «Андрей Рублев». Так как считаю, что всё творчество Андрея Арсеньевича вообще плотно связано с его судьбой.